Handel.

DEALERZY

Wszyscy dealerzy muszą oferować najnowsze technologie i nie inaczej jest w ochronie lakieru. Ngenco zapewnia klientom już 5-tej generacji, najnowocześniejszą technologię, produkowaną w Wielkiej Brytanii i testowaną w głównych grupach dealerskich zarówno tam, jak i na arenie międzynarodowej.

Ze względu na swoją cenę i cechy, Ngenco może być uzupełnieniem lub substytutem istniejących produktów do ochrony lakieru,

zapewniając zwiększony dochód i marżę. Niezależnie od tego, czy dotyczy tylko przedniej części pojazdu, w której występuje większość uszkodzeń, czy też pełnych pojazdów, w tym kratek wlotu powietrza, listew, reflektorów, zacisków, felg, czy w celu zmiany wyglądu pojazdu na wysoki połysk lub matowy, a nawet do tymczasowej zmiany kolor pojazdów. Ngenco daje każdemu dealerowi możliwość zatrzymania klientów w wewnętrznych warsztatach, zamiast zlecania usług firmom zewnetrznym zapewniając pełną kontrolę nad świadczoną usługą i zadowoleniem klienta.

 

LAKIERNIE

Na całym świecie warsztaty lakiernicze stoją w obliczu tych samych wyzwań handlowych handlowych:

– Wszyscy potężni główni klienci (ubezpieczyciele)

– Pojazdy wyposażone w systemy bezpieczeństwa, które powodują, że wypadki i stłuczki są mniej prawdopodobne

– ludzie decydują się jeździć mniej ze względu na środowisko i rosnącą liczbę ofert wspólnych przejazdów.

Dlatego nowe produkty i usługi zapewniające lepsze marże i mniejszą konkurencję są niezbędne w tym wspaniałym nowym świecie.

Ngenco to wyjątkowa usługa dodatkowa dla warsztatów lakierniczych, ponieważ wymaga umiejętności lakierniczych i kabin lakierniczych. Z doświadczenia w Wielkiej Brytanii warsztaty osiągną zysk netto w wysokości 135 GBP za godzinę. Dzięki wsparciu szkoleniowemu zarówno technicznemu, jak i sprzedażowemu, Ngenco daje warsztatom możliwość przejęcia i ochrony rosnącego dochodowego rynku w ramach posiadanych umiejętności.

STUDIA DETAILINGU

Istnieje wiele zalet dla klientów Ngenco Paint Protection Spray (PPS) w porównaniu ze starszą folią chroniącą lakier (PPF); Po nałożeniu jest niewidoczna gołym okiem – nie ma krawędzi ani powierzchni zbyt skomplikowanych do pokrycia folią – można ją bezpiecznie usunąć bez ryzyka uszkodzenia lakieru znajdującego się pod spodem – ale co najważniejsze, z punktu widzenia detailerów, można go łatwo wypolerować i szlifować jak                               zwykły lakier.

Wykwalifikowany lakiernik samochodowy może zostać szybko przeszkolony, jak nakładać Ngenco

Kontakt I pomoc.